Zákaznická linka

777 088 810

O nás

Společnost REGION REAL MAX, s.r.o. vznikla v roce 2011. Jeden z důvodů proč jsem tuto společnost  založil byl ten, že jsem chtěl, aby fungovala jinak než jiné společnosti v té době na trhu. A to jak směrem ke klientům, tak i k makléřům. Pro klienty jsem chtěl, aby vše bylo jednodušší, transparentní, aby zprostředkovatelské smlouvy byly srozumitelné a klient přesně věděl, co vše je v provizi zahrnuto.

Pro makléře jsem chtěl lepší finanční ohodnocení. Stále se divím, že zkušení a úspěšní makléři jsou v provizním systému 50 na 50 a někdy i méně.  V naší kanceláři mají makléři 70 % a neplatí žádné měsíční poplatky.

Naší kanceláři se každým rokem dařilo, ale zjistil jsem, že abych mohl klientům nabídnout ještě lepší servis a ochranu jejich financí a pro makléře větší povědomí značky, musím najít partnera, který toto může nabídnout.

Hledání nebylo tak jednoduché, jak by se na první pohled zdálo. Na našem trhu je pár velkých hráčů, ale jen jeden měl to, co jsem hledal. A to sílu seriozní značky a hlavně ochranu finančních prostředků v bankovní úschově. A tou společností je právě Realitní společnost České spořitelny. Už název napovídá, že se jedná o dceřinou společnost České spořitelny.

Od 15.9.2016 jsme se stali oficiálně členy sítě Realitní společnosti České spořitelny a věřím, že když se rozhodnete s námi spolupracovat, tak se i Vy přesvědčíte o kvalitě této značky.

Realitní společnost České spořitelny (RSČS) působí na tuzemském realitním trhu od roku 2002. Pro své klienty zajišťujeme komplexní realitní služby, mezi které patří prodej, koupě nebo pronájem starších nemovitostí i nových bytů z developerských projektů a novostaveb. Obstaráváme rovněž doprovodný právní a finanční servis jako například převod do osobního vlastnictví, odhad ceny, zprostředkování hypoték a úvěrů i převod a zápis do katastru nemovitostí. Samozřejmostí je rovněž poradenský, marketingový i právní servis a další podpůrné analytické služby. Služby poskytujeme jak jednotlivcům, tak developerům.
 

V Realitní společnosti České spořitelny se řídíme vysokými profesními standardy a klientům jsme důvěryhodným, spolehlivým a stabilním partnerem

Petr Smíd

ˇ

Realitní společnost České spořitelny  (RSČS)